אודות רוטלה - תחבורה עירונית אמינה

כל מה שרציתם לדעת עלינו

רוטלה זו אמינות ואחריות

Rotella מפתחת, מייצרת ומייבאת לישראל אופניים חשמליים. בזכות תהליכי פיתוח וייצור קפדניים, אנו מביאים אליכם מוצר סופר-איכותי בעל אמינות גבוהה במיוחד בעולם האופניים החשמליים בישראל.

אנו מאמינים שמוצר בעל "אפס תקלות" מאפשר לכם להסתמך על כלי תחבורה יומיומי, שישרת אתכם באופן עקבי וללא הפתעות לא נעימות, אך לא פחות חשוב, הוא מאפשר לנו להמשיך לפתח ולמכור אופניים שלא חוזרות לתיקון אשר מבזבז זמן יקר לכולם.

רוטלה זו מקצוענות

סדנת התיקונים שלנו מאובזרת היטב בכלי איכותי לכל מטרה. מוכנה לטפל בכל בעיה. אנו מתקנים אופניים מכל סוג ( גם אופניים רגילים לא חשמליים) ומתייחסים לנושא הבטיחות בכובד ראש.

ב Rotella מקפידים גם על הפרטים הקטנים. צג לדים ירוק ולא אדום הוכח שמפריע פחות ברכיבה בחושך, בית סוללה פלסטי לחיסכון במשקל ובעל אורך חיים אסטטי גבוה פי כמה, מגיני בוץ המכסים עד נקודת ניתוק המים האחרונה מהגלגל, יחידת קיפול איכותית שעובדת חלק כבר בקיפול הראשון.

רוטלה זו איכות

בנוסף לפרטים הקטנים, ברוטלה משתמשים ברכיבים איכותיים ממותגים גדולים ומובילים בעולם. סוללת הליתיום תוצרת סמסונג בשילוב עם בקר אלקטרוני מתקדם מאפשרים קיבולת, ביצועים, טווח נסיעה ואורך חיים מהגבוהים בשוק החשמליים, מעביר הילוכים תוצרת שימנו, למרות שאתם לא ממש מדוושים, לכשתרצו, זה יהיה תענוג.

בחברת Rotella מאמינים שהמעבר לכלי תחבורה חשמליים, אקולוגיים, ירוקים, המקנים שקט ואיכות חיים הוא המהלך הנכון ביותר לכדור הארץ ולנו האזרחים.

רוטלה זו משפחה

שיווק ומכירת האופניים נעשה על ידינו בלבד ובכך אנו מכירים באופן אישי את כל הלקוחות שלנו.

רוטלה זה סטייל, הרבה סטייל

לאופני רוטלה קו עיצובי ייחודי. תוכננו ועוצבו בספרד עם שלדה בעלת מראה ייחודי, אורבני ואלגנטי.

5 קילו פחות מכולם.

אופני Rotella שוקלים רק 19 קילוגרם, פרט המקל ביותר על החיים בסביבה האורבנית, בנסיעה ברכבת, בהכנסה לתא מטען ברכב או בעלייה במדרגות לבית או למשרד.

שקט, משקל ונוחיות

סוללת ליתיום איכותית

9 אמפר או 12 אמפר סמסונג SDI בהתאם לטווח הרכיבה הנדרש ומשקל העמסה.

דריילר שימנו

מעביר הילוכים שימנו מדוייק ושקט לדיווש קל ואפקטיבי

מעצורי PROMAX

בלמי פרומקס הוכיחו אמינות לאורך שנים. ציידנו אותם ברפידות ארוכות לבלימה חלקה ושקטה

מנוע 8FUN

השריר המרכזי של האופניים חייב להיות מבית טוב. 8FUN מהווה סטנדרט איכותי באופניים חשמליים בעולם.

חישוקי אלומיניום כפולים

חישוקי הגלגלים בפרופיל אלומיניום עבה, חזק יותר עם מחברי שפיצים שקועים למניעת חיכוך עם הפנימית

שרשרת KMC

שרשרת הנעה מבית KMC טאיוואן מדוייקת ושקטה במיוחד

תרכבו בטוח, תרכבו לעד Ride with style.
חברת Rotella מאחלת רכיבה מהנה ובטוחה.

אופני רוטלה שחורים גבר שני אופני רוטלה שחור ולבן בחורה רוכבת על אופניים רוטלה בחורה על אופניים עם סל דוגמנית על אופני רוטלה שני זוגות רוטלה מבט קידמי חנות אופניים חשמליים + צבעי האופניים גלגלי אופני רוטלה בחנות חנות רוטלה רמת גן